Kontemplacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kontemplacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kontemplacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kontemplacja w naszej wyszukiwarce.

Oazy ducha – klasztory kontemplacyjne otwierają się na świeckich

Oazy ducha – klasztory kontemplacyjne otwierają się na świeckich Kilka dni w ciszy i skupieniu, modlitwa, czasem rozmowa o ważnych sprawach – coraz więcej z 87 obecnych w Polsce klasztorów kontemplacyjnych przyjmuje świeckich, pragnących ciszy, skupienia, izolacji od zgiełku i pośpiechu. Przez wieki mniszki klauzurowe modliły się w intencji Kościoła, spraw narodu, świeckich i ich spraw. Były otaczane szczególnym szacunkiem i podziwem, hojni fundatorzy wspomagali je materialnie. Współczesnemu człowiekowi trudno wytłumaczyć, ...

Kontemplacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kontemplacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kontemplacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kontemplacja w naszej wyszukiwarce.

facebook