Konstantynopol - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - konstantynopol. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: konstantynopol, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. konstantynopol w naszej wyszukiwarce.

Ks. Isakowicz-Zaleski dla Fronda.pl: Franciszek nie owija w bawełnę

Ks. Isakowicz-Zaleski dla Fronda.pl: Franciszek nie owija w bawełnę  Gdyby wybór padł na jakiegoś nieporadnego papieża, który nie potrafiłby się odnaleźć, to wówczas byłby wygodny dla środowisk lewackich i antykatolickich. Natomiast, gdy przychodzi bardzo wyrazisty papież, ujmujący ludzi swoją osobowością, uczciwy, szczery, a przy ... Aleksander Majewski (Fronda.pl): Jakie refleksje nasuwają się Księdzu po homilii papieża Franciszka na inaugurację pontyfikatu? Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Homilia Ojca Świętego dokładnie zarysowała program, jakiego mogliśmy się spodziewać: papież będzie ...

Konstantynopol - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - konstantynopol. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: konstantynopol, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. konstantynopol w naszej wyszukiwarce.

facebook