Kolacja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kolacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kolacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kolacja w naszej wyszukiwarce.

Premier jeszcze raz przeczołgał Schetynę

Premier jeszcze raz przeczołgał Schetynę Premier jeszcze raz przeczołgał Grzegorza Schetynę. Od wielu dni wiedzieliśmy, że przewodniczący komisji spraw zagranicznych ma się spotkać ze swoim dawnym przyjacielem na kolacji. Ale wczoraj rozeszła się wieść, że kolacji nie będzie. Media interpretowały wcześniejszą zapowiedź jako sygnał: Schetyna wraca do dużej gry. Może nawet do rządu. W środę otoczenie premiera zadbało aby informacja o odwołaniu kameralnego spotkania dotarła wcześniej do dziennikarzy ...

Kolacja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kolacja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kolacja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kolacja w naszej wyszukiwarce.

facebook