Kochanek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kochanek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kochanek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kochanek w naszej wyszukiwarce.

Modlitwa za kochankę/kochanka mojego współmałżonka/mojej współmałżonki

Modlitwa za kochankę/kochanka mojego współmałżonka/mojej współmałżonki Pan Jezus mówi jasno i jednoznacznie: „jeśli żona opuści swego męża, a wyjdzie za innego, popełnia cudzołóstwo”. Obie cudzołożące osoby – niewierna żona (mąż) i jej kochanek (jego kochanka) – popełniają grzech śmiertelny Obie cudzołożące osoby – niewierna żona (mąż) i jej kochanek (jego kochanka) – popełniają grzech śmiertelny i rozpaczliwie potrzebują nawrócenia. Chrystus pragnie, byśmy nie tylko przebaczali zdradę, ale również modlili ...

Kochanek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kochanek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kochanek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kochanek w naszej wyszukiwarce.

facebook