Kołakowska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kołakowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kołakowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kołakowska w naszej wyszukiwarce.

Trwa modlitewna okupacja CSW. "Pan Bóg został obrażony"

Trwa modlitewna okupacja CSW. Trwa okupacja budynku Centrum Sztuki Współczesnej. Ponad 60 osób przybyło by modlić się i protestować przeciwko pracy Jacka Markiewicza "Adoracja Chrystusa". "Ta praca nie jest kontrowersyjna. Ona jest obrazoburcza". "Katolik nie może obok niej przejść obojętnie. Pan Bóg został obrażony. A krzyż zbezczeszczony - mówi Onetowi Anna Kołakowska, jedna z organizatorek protestu. I wzywa do protestów, do przynoszenia śpiworów ...

Kołakowska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kołakowska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kołakowska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kołakowska w naszej wyszukiwarce.

facebook