Knesset - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Knesset. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Knesset, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Knesset w naszej wyszukiwarce.

Czy obrady Knesetu w Polsce są legalne?

Czy obrady Knesetu w Polsce są legalne? Po raz pierwszy w historii parlament izraelski zorganizuje obrady swojego parlamentu poza terytorium państwa Izraela. Odbędą się ona na terenie byłego niemieckiego, nazistowskiego obozu Auschwitz w Polsce! Knesset ma obradować w Polsce 27 stycznia, wtedy przypada bowiem 69. rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Swój udział już zapowiedziało ponad 60 ze 120 izraelskich parlamentarzystów reprezentujących wszystkie ...

Knesset - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Knesset. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Knesset, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Knesset w naszej wyszukiwarce.

facebook