Kleryk - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kleryk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kleryk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kleryk w naszej wyszukiwarce.

Polscy klerycy to nie są „ulizani goście”

Polscy klerycy to nie są „ulizani goście” W najnowszym numerze „Tygodnika Powszechnego” dobry tekst Błażeja Strzelczyka pt. „Rekruci Pana Boga”. Autor przybliża nam życie współczesnego kleryka w seminarium. I stara się pokazać, jak fałszywy obraz kleryka zadomowił się w naszych umysłach. Polski kleryk to przede wszystkim osoba, która czuje, że ma powołanie. 6 lat pobytu w seminarium albo potwierdzi przeczucie kleryka, albo wskaże mu inną drogę. Seminarium to nie koszary, ani ...

Kleryk - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kleryk. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kleryk, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kleryk w naszej wyszukiwarce.

facebook