Klasztor Maria Luggau - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - klasztor Maria Luggau. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: klasztor Maria Luggau, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. klasztor Maria Luggau w naszej wyszukiwarce.

Przeor: Msza trydencka jest niezgodna z duchem Soboru

Przeor: Msza trydencka jest niezgodna z duchem Soboru Do skandalu liturgicznego doszło w klasztorze serwitów w austriackim Maria Luggau. Przeor zakazał grupie pielgrzymów odprawienia Mszy w nadzwyczajniej formie rytu rzymskiego."Nie odpowiada ona duchowi Soboru”. Mszę w nadzwyczajnej formie chciała odprawić grupa pielgrzymkowa Fatima-Initiative, która co roku pielgrzymuje do Maria Luggau. Przeor Andreas M. Baur zakazał odprawienia tzw. Mszy trydenckiej w kościele pielgrzymkwym przy klasztorze. ...

Klasztor Maria Luggau - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - klasztor Maria Luggau. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: klasztor Maria Luggau, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. klasztor Maria Luggau w naszej wyszukiwarce.

facebook