Kiezun - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kiezun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kiezun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kiezun w naszej wyszukiwarce.

Kieżun: Wszystko zaczęło się od spotkania Sorosa z Jaruzelskim i Rakowskim w 1988 r.

Kieżun: Wszystko zaczęło się od spotkania Sorosa z Jaruzelskim i Rakowskim w 1988 r. - 7 miesięcy po wizycie George'a Sorosa ustawą z dnia 23 grudnia 1988 roku komunistyczny rząd i Biuro Polityczne PZPR, partii, której statutowym celem było zbudowanie socjalizmu na gruzach kapitalizmu, podejmują decyzję o wprowadzeniu w ... W "Naszym Dzienniku" z prof. Witoldem Kieżunem, teoretykiem zarządzania, wykładowcą Akademii im. Leona Koźmińskiego oraz uczelni zagranicznych, byłym ekspertem ONZ ds. modernizacji zarządzania w krajach afrykańskich, rozmawia Mariusz Bober.   ...

Kiezun - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kiezun. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kiezun, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kiezun w naszej wyszukiwarce.

facebook