Kiełbasa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kiełbasa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kiełbasa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kiełbasa w naszej wyszukiwarce.

Łukaszenka: „W naszej kiełbasie, w odróżnieniu od rosyjskiej, nie ma papieru toaletowego"

Łukaszenka: „W naszej kiełbasie, w odróżnieniu od rosyjskiej, nie ma papieru toaletowego W piątek prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenka pozwolił sobie na wiele złośliwości pod adresem Władimira Putina. Jedno z nich dotyczyło „wątku spożywczego”. Czy mieszkańcy Rosji stracą apetyty? Łukaszenka powiedział: „Daleko wam, Rosjanom, do naszej produkcji. A wszystko dlatego, że po rozpadzie ZSRR obniżyliście wymogi w stosunku do żywności, w czasie kiedy my, dzięki mnie – Łukaszence – ...

Kiełbasa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kiełbasa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kiełbasa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kiełbasa w naszej wyszukiwarce.

facebook