Kidawa Błońska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kidawa Błońska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kidawa Błońska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kidawa Błońska w naszej wyszukiwarce.

Donald Tusk broni Antoniego Macierewicza?

Donald Tusk broni Antoniego Macierewicza? Antoni Macierewicz może liczyć na bardzo zaskakującego obrońcę w konflikcie z agentura WSI. Okazał się nim Premier Donald Tusk, który oświadczył, że nie zgodzi się na utworzenie komisji śledczej. Rzecznik rządu Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała we wczorajszej rozmowie w Radiu dla Ciebie, że "zdecydowana większość Platformy Obywatelskiej chce powołania sejmowej komisji śledczej w sprawie Antoniego Macierewicza i likwidacji WSI". To, ...

Kidawa Błońska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kidawa Błońska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kidawa Błońska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kidawa Błońska w naszej wyszukiwarce.

facebook