Kaznodzieja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kaznodzieja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kaznodzieja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kaznodzieja w naszej wyszukiwarce.

Ksiądz w jednej ręce powinien mieć Biblię, w drugiej świeżą gazetę

Ksiądz w jednej ręce powinien mieć Biblię, w drugiej świeżą gazetę W homiliach powinna występować następująca struktura:najpierw należy mówić o tym,co Bóg uczynił dla człowieka w jakimś aspekcie Jego ziemskiego życia, a następnie jak powinniśmy odpowiedzieć na działanie Pana Z ks. prof. Wiesławem Przyczyną, współtwórcą jedynej w Polsce szkoły kaznodziejów działającej przy Uniwersytecie Jana Pawła II i Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, rozmawia Jolanta Krasnowska-Dyńka. Jaki jest przepis na dobre ...

Kaznodzieja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kaznodzieja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kaznodzieja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kaznodzieja w naszej wyszukiwarce.

facebook