Kazimierz sowa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kazimierz sowa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kazimierz sowa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kazimierz sowa w naszej wyszukiwarce.

Ks. Sowa: Janusz Palikot najchętniej ogrzałby się przy ognisku rozpalonym z połamanych krzyży przed Sejmem

Ks. Sowa: Janusz Palikot najchętniej ogrzałby się przy ognisku rozpalonym z połamanych krzyży przed Sejmem - Ktoś zażartował: Liczyliście na pokolenie JPII, a macie JPIII - pokolenie Palikota. Dla mnie - jako księdza - to bardzo gorzki żart. Kościół musi zastanowić się, dlaczego tylu młodych ludzi, którzy mieli religię w ... Ks. Sowa w rozmowie z radiem TOK FM uważa, że szansa na realizację postulatu Palikota, który domaga się zdjęcia krzyża z sali posiedzień Sejmu jest bliska zeru. A powyborcze zapowiedzi ...

Kazimierz sowa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kazimierz sowa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kazimierz sowa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kazimierz sowa w naszej wyszukiwarce.

facebook