Kazimierz kutz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kazimierz kutz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kazimierz kutz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kazimierz kutz w naszej wyszukiwarce.

Kutz: Wałęsa swoimi wypowiedziami o homoseksualistach zrobił antyreklamę filmowi Andrzeja Wajdy

Kutz: Wałęsa swoimi wypowiedziami o homoseksualistach zrobił antyreklamę filmowi Andrzeja Wajdy - Lechowi Wałęsie wolno wszystko - powiedział w "Faktach po Faktach" na antenie TVN24 Kazimierz Kutz, komentując wypowiedź byłego prezydenta o gejach. Senator odniósł się również do wypowiedzi Joanny Szczepowskiej na temat lobby homoseksualnego w ... - Lech Wałęsa jest czymś poza konkurencją. Wszystko mu wolno (...) To jest taki człowiek, on ma takie zasługi i jest taką osobowością niezwykłą, że mu się tak palnęło. Podejrzewam ...

Kazimierz kutz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kazimierz kutz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kazimierz kutz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kazimierz kutz w naszej wyszukiwarce.

facebook