Kazimierz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kazimierz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kazimierz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kazimierz w naszej wyszukiwarce.

Antypolska prowokacja: Polski ksiądz rabujący żydowskie precjoza

Antypolska prowokacja: Polski ksiądz rabujący żydowskie precjoza "Na innym obrazie jest polski ksiądz, który razem z chłopami rabuje precjoza żydowskie oraz polscy żołnierze w rogatywkach, z nożami i siekierami, napadający na ukrywających się Żydów". „Kurier Lubelski” informuje, że podczas otwarcia Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu doszło do skandalu, prowokacji antypolskiej i antykatolickiej. Chodzi o wystawę obrazów Chaima Goldberga - artysty związanego z miasteczkiem. Trzy ...

Kazimierz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Kazimierz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Kazimierz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Kazimierz w naszej wyszukiwarce.

facebook