Katowanie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katowanie w naszej wyszukiwarce.

Rosyjska cerkiew prawosławna uznała, że bicie dzieci jest zgodne z ... Pismem Świętym!

Rosyjska cerkiew prawosławna uznała, że bicie dzieci jest zgodne z ... Pismem Świętym! Komisja moskiewskiego patriarchatu ds. rodziny, ochrony macierzyństwa i dzieci negatywnie oceniła poprawki do kodeksu karnego RF przewidujące kary za bicie dzieci i innych członków rodziny. W oświadczeniu cerkiewnej komisji napisano, że „Pismo Święte i Święta Tradycja przewidują możliwość rozsądnego i stosowanego z miłością wykorzystywania fizycznych kar jako nieodłącznej części ustanowionych przez samego Boga praw rodziców” ...

Katowanie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katowanie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katowanie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katowanie w naszej wyszukiwarce.

facebook