Katolicki uniwersytet lubelski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katolicki uniwersytet lubelski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katolicki uniwersytet lubelski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katolicki uniwersytet lubelski w naszej wyszukiwarce.

Cejrowski: Cieszę się, że zrezygnowałem z doktoratu na KUL. Mój Anioł Stróż czuwał

Cejrowski: Cieszę się, że zrezygnowałem z doktoratu na KUL. Mój Anioł Stróż czuwał "Tłumaczenia ze strony Uczelni uważam za miałkie, a w kontekście tego, że jest to Uniwersytet Katolicki, mogę jeszcze dodać, że kiedy się jest w Kościele, to nie wszystkim WARTO się zajmować" - uważa Wojciech Cejrowski. Informowaliśmy ostatnio na portalu Fronda.pl o liście, jaki do władz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego napisał bp Wiesław Mering zaniepokojony wykładami z gender, jakie mają odbyć się na uczelni. Ks. prof. dr ...

Rektor KUL odpowiada bp Meringowi. "Obowiązkiem uniwersytetu, zwłaszcza uniwersytetu katolickiego, jest analizowanie ważnych wątków dyskursu publicznego"

Rektor KUL odpowiada bp Meringowi. - Zgodnie z katolickim charakterem uczelni, podejmujemy badania naukowe nad współczesnymi zjawiskami kulturowymi, a wśród nich także badania nad ideologią „gender” - ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński, rektor KUL odpowiada na list bp Wiesława ... We wtorek portal Fronda.pl informował o liście, jaki bp Wiesław Mering skierował do władz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Niepokój włocławskiego biskupa budzą wykłady z ideologii genger, jakie mają się odbyć na ...

Katolicki uniwersytet lubelski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katolicki uniwersytet lubelski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katolicki uniwersytet lubelski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katolicki uniwersytet lubelski w naszej wyszukiwarce.

facebook