Katolicki - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katolicki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katolicki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katolicki w naszej wyszukiwarce.

Papież Franciszek: Dlaczego Kościół jest katolicki, czyli powszechny?

Papież Franciszek: Dlaczego Kościół jest katolicki, czyli powszechny? „Prośmy Ducha Świętego, aby czynił nas coraz bardziej katolickimi, czyli należącymi do Kościoła, który jest katolicki i powszechny”. Tymi słowami Papież zakończył kolejną katechezę o Kościele. Papież Franciszek wyjaśnił zebranym wiernym na czym polega powszechność Kościoła katolickiego. „Po pierwsze, Kościół jest katolicki, ponieważ jest przestrzenią, domem, w którym jest nam głoszona wiara w całej pełni, a ...

Katolicki - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katolicki. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katolicki, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katolicki w naszej wyszukiwarce.

facebook