Katedra Notre Dame - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katedra Notre Dame. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katedra Notre Dame, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katedra Notre Dame w naszej wyszukiwarce.

Sprofanowały świątynię, sąd je uniewinnił

Sprofanowały świątynię, sąd je uniewinnił Działaczki Femenu nie poniosą konsekwencji za zniszczenie słynnego dzwonu w paryskiej katedrze Notre Dame. Sędzia orzekł, że nie da się ustalić, czy zarysowania powstały w związku z ich „happeningiem”. Półnagie działaczki wtargnęły do świątyni 12 lipca ub.r., wykrzykując antyreligijne hasła. Na zdjęciach widać, jak okładają słynny dzwon katedralny. Dziewięć z nich zatrzymano pod zarzutem wandalizmu. Sąd jednak uznał, że ...

Katedra Notre Dame - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katedra Notre Dame. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katedra Notre Dame, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katedra Notre Dame w naszej wyszukiwarce.

facebook