Katecheza - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katecheza. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katecheza, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katecheza w naszej wyszukiwarce.

Religia w szkole? Ponad 80 proc. Polaków na „tak”

Religia w szkole? Ponad 80 proc. Polaków na „tak” Ponad 80 proc. Polaków akceptuje nauczanie religii w szkole – wynika z danych przedstawionych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego w Polsce. Religia w szkołach obecna jest w Polsce od 25 lat. W Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyła się konferencja prasowa nt. nauczania religii, które 25 lat temu powróciło do polskiej szkoły. Bp Marek Mendyk, przewodniczący Komisji Wychowania Katolickiego KEP, ...

Katecheza - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - katecheza. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: katecheza, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. katecheza w naszej wyszukiwarce.

facebook