Kard Robert Sarah - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Robert Sarah. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Robert Sarah, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Robert Sarah w naszej wyszukiwarce.

Kuria Rzymska: Możliwe zmiany w liturgii. Powrót łaciny i "ad orientem"

Kuria Rzymska: Możliwe zmiany w liturgii. Powrót łaciny i Kard. Robert Sarah, prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, zasugerował zmiany w liturgii. Chodzi o wyraźniejsze podkreślenie ciągłości obecnego rytu z rytem Mszy Wszechczasów. Kard. Robert Sarah, prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, zasugerował zmianę w liturgii. Wyrażając swoje głębokie uznanie dla postanowień II Soboru Watykańskiego w tym zakresie, wezwał do bardziej ...

Kard Robert Sarah - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Robert Sarah. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Robert Sarah, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Robert Sarah w naszej wyszukiwarce.

facebook