Kard Pell - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Pell. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Pell, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Pell w naszej wyszukiwarce.

Kard. Pell do tradycjonalistów: bądźmy wierni papieżowi!

Kard. Pell do tradycjonalistów: bądźmy wierni papieżowi! Kardynał George Pell, zagorzały obrońca katolickiej Tradycji, wzywa wszystkich tradycjonalistów do wierności papieżowi. "Kościół nie jest zbudowany na skale wiary Piotra – ale na samym Piotrze" - pisze. Kard. George Pell wezwał tradycjonalistycznych katolików do lojalności wobec papieża Franciszka. Powiedział też, że należy się wyrzec „bezpłodnych polemik przeciwko zaskakująco niewielkiej liczbie katolickich oponentów”. Kard. Pell to jeden z ...

Kard Pell - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Pell. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Pell, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Pell w naszej wyszukiwarce.

facebook