Kard Lorenzo Baldisseri - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Lorenzo Baldisseri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Lorenzo Baldisseri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Lorenzo Baldisseri w naszej wyszukiwarce.

Kardynał wzywa do modernizacji nauczania Kościoła

Kardynał wzywa do modernizacji nauczania Kościoła Kardynał Lorenzo Baldisseri wezwał do modernizacji nauczania Kościoła na temat rodziny. Kościół nie egzystuje "poza czasem", a jego przesłanie powinno być zakorzenione w "teraźniejszości" - przekonywał. Kard. Lorenzo Baldisseri jest urzędnikiem Kurii Rzymskiej oraz sekretarzem generalnym Synodu Biskupów. Hierarcha uważa, że nadszedł czas, by „zmodernizować” nauczanie Kościoła na temat małżeństwa i rodziny. Przekonuje, że „Kościół nie ...

Kard Lorenzo Baldisseri - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Lorenzo Baldisseri. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Lorenzo Baldisseri, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Lorenzo Baldisseri w naszej wyszukiwarce.

facebook