Kard Cordes - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Cordes. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Cordes, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Cordes w naszej wyszukiwarce.

Kard. Cordes: Antyrzymskość kard. Marxa jest groźna dla wiary

Kard. Cordes: Antyrzymskość kard. Marxa jest groźna dla wiary Niemiecki kardynał Cordes zwrócił się przeciwko kard. Reinhardowi Marxowi. Uważa, że Marx prezentuje "antyrzymski afekt", który może być bardzo niebezpieczny dla jedności wiary. Kardynał Paul Josef Cordes napiętnował poglądy przewodniczącego niemieckiego Episkopatu, kardynała Reinharda Marxa. W liście skierowanym do dziennika „Die Tagespost” wyjaśnił, że nie może zaakceptować słów, jakie kardynał wypowiedział na odbyłej ...

Kard Cordes - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard Cordes. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard Cordes, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard Cordes w naszej wyszukiwarce.

facebook