Kard August Hlond - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard August Hlond. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard August Hlond, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard August Hlond w naszej wyszukiwarce.

Kard. Hlond: Życzę Polsce, by wielkiej odbudowy dokonała w świetle Chrystusowych wskazań

Kard. Hlond: Życzę Polsce, by wielkiej odbudowy dokonała w świetle Chrystusowych wskazań „Chrystus wszedł w historię nie jako człowiek, lecz jako Boski prawodawca wieków. Zlekceważyć go nie można” – mówił kard. August Hlond. Nim usiądziemy do wigilijnego stołu przeczytajmy to koniecznie! W 1933 roku August kardynał Hlond, Prymas Polski, wygłosił pierwsze wigilijne przemówienie radiowe do rodaków. "Z codziennej rzeczywistości życiowej jakby wszystko z nas opadło, co nie jest prawdą i pokojem. ...

Kard August Hlond - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kard August Hlond. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kard August Hlond, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kard August Hlond w naszej wyszukiwarce.

facebook