Kampania prezydencka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kampania prezydencka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kampania prezydencka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kampania prezydencka w naszej wyszukiwarce.

Cejrowski: „Gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko”

Cejrowski: „Gdyby kontrkandydatem Komorowskiego było żelazko, to zagłosowałbym na żelazko” Wojciech Cejrowski gościł w Radiu Warszawa w programie Poranka WNET. Opisywał toczącą się kampanię prezydencką. I trzeba powiedzieć, że jak zawsze celnie opisał niektóre aspekty związane z Komorowskim. Cejrowski zwrócił uwagę na to, że – podobnie jak w przypadku śp. Prof. Lecha Kaczyńskiego – media pomijają tytuł naukowy dr Andrzeja Dudy: „Jak jakaś szmatka do wycierania podłogi bądź ...

Kampania prezydencka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - kampania prezydencka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: kampania prezydencka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. kampania prezydencka w naszej wyszukiwarce.

facebook