Jurek Owsiak - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jurek Owsiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jurek Owsiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jurek Owsiak w naszej wyszukiwarce.

Fronda TV: Niepokój Owsiaka związany z Jezusem... i religijne źródła krytyki Powstania 44'

Fronda TV: Niepokój Owsiaka związany z Jezusem... i religijne źródła krytyki Powstania 44' „Ten namiot to coś niedobrego, coś złego, ten namiot emanuje czymś niedobrym” - mówił Jerzy Owsiak o namiotach Przystanku Jezus. I aż trudno nie zadać pytania, dla kogo czymś „niedobrym” jest głoszenie Jezusa? A poza tekstem Grzegorza Górnego z „Sieci” pochylamy się także nad religijnymi źródłami krytyki Powstania Warszawskiego, wyśrubowanymi ślubami za ogromną kasę i nad źródłami poglądów prof. Jana Hartmana.

Jurek Owsiak - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jurek Owsiak. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jurek Owsiak, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jurek Owsiak w naszej wyszukiwarce.

facebook