Julia pitera - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - julia pitera. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: julia pitera, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. julia pitera w naszej wyszukiwarce.

Julia Pitera chce przeprosin od Agnieszki Holland

Julia Pitera chce przeprosin od Agnieszki Holland - Chciałabym, żeby Agnieszka Holland przeprosiła za to, co powiedziała. Ja nie jestem oszustką – powiedziała na antenie Radia ZET posłanka Julia Pitera (PO). Wypowiedź parlamentarzystki jest reakcją na słowa Agnieszki Holland, jakie powiedziała w ... - Możemy się nie zgadzać co do szczegółów rozwiązania, którego oczekuje Agnieszka Holland, ale nie zgadzam się, żeby nas określać w ten sposób i nie podoba mi się, że sięgnęła ...

Julia pitera - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - julia pitera. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: julia pitera, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. julia pitera w naszej wyszukiwarce.

facebook