Jose Zapatero - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jose Zapatero. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jose Zapatero, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jose Zapatero w naszej wyszukiwarce.

Nowa wersja skrajnej lewicy. Rozenek i Napieralski tworzą partię

Nowa wersja skrajnej lewicy. Rozenek i Napieralski tworzą partię Socjaldemokracja na wzór skandynawski – takie ma być ugrupowanie założone przez byłych działaczy partii Palikota i SLD. Andrzej Rozenek i Grzegorz Napieralski w przyszłym tygodniu ogłoszą nazwę nowej partii. - Pracujemy nad nowym projektem, który zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. To ma być socjaldemokracja na wzór skandynawski – mówił Andrzej Rozenek w Polskim Radiu RDC. - Robię to ...

Jose Zapatero - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jose Zapatero. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jose Zapatero, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jose Zapatero w naszej wyszukiwarce.

facebook