Jolanta Kwaśniewska - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jolanta Kwaśniewska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jolanta Kwaśniewska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jolanta Kwaśniewska w naszej wyszukiwarce.

Pawlak, Schetyna i Kwaśniewska na nasłuchu?

Pawlak, Schetyna i Kwaśniewska na nasłuchu? Minister spraw zagranicznych, eks-premier i była pierwsza dama to niektóre spośród osób, które mogą się obawiać wycieku treści rozmów. W restauracji „Różana”, gdzie znaleziono podsłuch bywało wielu VIP-ów. Według dziennika „Fakt” lista gości „Różanej” jest długa. Znaleźli się tam m.in. były premier Waldemar Pawlak, były minister cyfryzacji Michał Boni, obecny minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna, aktualny minister pracy ...

Jolanta Kwaśniewska - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jolanta Kwaśniewska. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jolanta Kwaśniewska, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jolanta Kwaśniewska w naszej wyszukiwarce.

facebook