John Whitney - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - John Whitney. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: John Whitney, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. John Whitney w naszej wyszukiwarce.

Dlaczego niektórzy jezuici popierają homolobby?

Dlaczego niektórzy jezuici popierają homolobby? „Dlaczego uczestniczę w paradzie?” – taki tytuł nosi list, opublikowany jako biuletyn parafialny, ojca Johna Whitneya SJ. Tytuł nawiązuje do gejowskiej parady, która odbyła się w Seattle po ogłoszeniu głośnej decyzji Sądu Najwyższego USA w ... Tydzień później owy list odczytał na mszy świętej w kościele św. Ignacego w San Francisco, inny jezuita – ojciec Gregory Bonfiglio SJ. Co takiego znajduje się w liście. Ojciec Whitney ...

John Whitney - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - John Whitney. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: John Whitney, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. John Whitney w naszej wyszukiwarce.

facebook