Joanna Erbel - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Joanna Erbel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Joanna Erbel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Joanna Erbel w naszej wyszukiwarce.

Kandydatka na prezydenta Warszawy: Jestem biseksulna

Kandydatka na prezydenta Warszawy: Jestem biseksulna Portal Natemat.pl emocjonuje się, że takiego wyznania jeszcze nie było w polskiej polityce. A wszystko przez kandydatkę na prezydenta Warszawy Joannę Erbel, która deklaruje, że jest biseksualistką. „Nasze grono wyoutowanych kandydatów/ek w nadchodzących wyborach powiększa się - i zyskuje mocny akcent” - obwieszcza dwumiesięcznik Replika. A wszystko przez wyznanie Joanny Erbel, która przysłała do redakcji zaskakujący list. ...

Joanna Erbel - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Joanna Erbel. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Joanna Erbel, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Joanna Erbel w naszej wyszukiwarce.

facebook