Jedność - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - jedność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: jedność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. jedność w naszej wyszukiwarce.

Terlikowska: „Pokrzywdzeni ojcowie”, seks i telewizor

Terlikowska:  „Pokrzywdzeni ojcowie”, seks i telewizor Zupełny odlot, żart czy totalne nierozumienie istoty małżeństwa? Sama nie wiem, jak tłumaczyć pomysł, by notarialnie regulować na przykład kwestię współżycia małżonków czy długość włosów żony. Taki pomysł mają ojcowie pokrzywdzeni przez sądy. Mają oni swoją fundację, która ma pomagać tym panom, którzy z jakiegoś powodu zostali niesprawiedliwie potraktowani przez wymiar sprawiedliwości i jak rozumiem swoje ...

Jedność - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - jedność. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: jedność, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. jedność w naszej wyszukiwarce.

facebook