Jarosław Marek Rymkiewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jarosław Marek Rymkiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jarosław Marek Rymkiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jarosław Marek Rymkiewicz w naszej wyszukiwarce.

Niech pan się trzyma, drogi panie Jarosławie!

Niech pan się trzyma, drogi panie Jarosławie! Jarosław Marek Rymkiewicz obchodzi dziś 80. urodziny. Autorowi „Wieszania”, „Kinderszenen” i „Samuela Zborowskiego” życzymy wszystkiego najlepszego, a sobie - kolejnych książek. Mieszkający w podwarszawskim Milanówku poeta zadebiutował w 1957 r. tomikiem wierszy „Konwencje”. W młodości należał do socjalistycznego Związku Młodzieży Polskiej, później zdarzało mu się angażować w działania propagandowe komunistów. Z ...

Jarosław Marek Rymkiewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jarosław Marek Rymkiewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jarosław Marek Rymkiewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jarosław Marek Rymkiewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook