Jankowski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jankowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jankowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jankowski w naszej wyszukiwarce.

Wojciech Muszyński o ks. inf. Józefie Wójciku dla Fronda.pl: Jeden z najbardziej ostrych kapłanów

Wojciech Muszyński o ks. inf. Józefie Wójciku dla Fronda.pl: Jeden z najbardziej ostrych kapłanów Poza księdzem Popiełuszką, Niedzielakiem, Zychem czy Jankowskim ja właściwie takich ostrych duchownych polskich nie pamiętam – mówi Wojciech Muszyński. Ks. inf. Józef Wójcik zmarł w niedzielę. Miał 80 lat. Ks. inf. Józef Wójcik kapłan diecezji radomskiej zmarł w szpitalu w Kielcach w niedzielę. Miał 80 lat. Nigdy nie ugiął się pod naciskami władz PRL, za co osiemnaście razy był ...

Jankowski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jankowski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jankowski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jankowski w naszej wyszukiwarce.

facebook