Janda - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Janda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Janda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Janda w naszej wyszukiwarce.

Szantażowanie Kościoła trwa. A Janda ryzykuje zbawienie

Szantażowanie Kościoła trwa. A Janda ryzykuje zbawienie Lud pracujący miast i wsi jest wstrząśnięty potraktowaniem ks. Adama Bonieckiego. Kolejne autorytety wyrażają swój wstrząs wywołany informacją o tym, że zakonnik ślubuje posłuszeństwo. Krystyna Janda przeżyła zaś taki szok na wieść o ślubach zakonnych, ... Zbigniew Nosowski, ks. Kazimierz Sowa, Jan Turnau, Marcin Wojciechowski, „Więź”, „Znak”, warszawski KIK, Joanna Senyszyn – wszyscy są głęboko wstrząśnięci faktem, że zakonnik nie może gadać kiedy i co chce. ...

Janda - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Janda. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Janda, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Janda w naszej wyszukiwarce.

facebook