James Foley - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - James Foley. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: James Foley, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. James Foley w naszej wyszukiwarce.

Rodzice ściętego reportera apelują o negocjacje z dżihadystami

Rodzice ściętego reportera apelują o negocjacje z dżihadystami Ojciec ściętego przez bojowników Państwa Islamskiego amerykańskiego fotoreportera namawia do rozpoczęcia negocjacji pomiędzy dżihadystami i przedstawicielami zachodnich rządów – informuje agencja AFP. John Foley, ojciec ściętego przez bojowników Państwa Islamskiego amerykańskiego fotoreportera uważa, że jedynym sposobem na zakończenie konfliktu jest rozpoczęcie negocjacji pomiędzy dżihadystami i przedstawicielami zachodnich rządów. Jego syn, James, został ...

James Foley - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - James Foley. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: James Foley, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. James Foley w naszej wyszukiwarce.

facebook