Jaklewicz - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jaklewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jaklewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jaklewicz w naszej wyszukiwarce.

Ks. Tomasz Jaklewicz dla Fronda.pl: Kamień rzucony jeszcze raz w stronę Benedykta XVI

Ks. Tomasz Jaklewicz dla Fronda.pl:  Kamień rzucony jeszcze raz w stronę Benedykta XVI - On w ostatnich dwóch książkach, dawał już sygnały, że odkleja się od rzeczywistości i zaczyna fantazjować – mówi o watykaniście Antonio Soccim ks. Tomasz Jaklewicz. Z wielkim zdziwieniem przyjąłem publikację w tygodniku „Do rzeczy”, bo szanuję go i cenię. Już informacja podana na okładce, „sensacyjne kulisy odejścia Benedykta XVI” oraz: „znany watykanista o spisku, który ...

Jaklewicz - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jaklewicz. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jaklewicz, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jaklewicz w naszej wyszukiwarce.

facebook