Jadwiga Staniszkis - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jadwiga Staniszkis. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jadwiga Staniszkis, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jadwiga Staniszkis w naszej wyszukiwarce.

Prof. Jadwiga Staniszkis nie skrytykowała dziś Jarosława Kaczyńskiego!

Prof. Jadwiga Staniszkis nie skrytykowała dziś Jarosława Kaczyńskiego! Po długim czasie używania antyunijnej retoryki najwyraźniej przyszedł czas na zamianę dyskursu – w ten sposób prof. Staniszkis skomentowała przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. - W poniedziałkowym przemówieniu z okazji Dnia Flagi prezes PiS Jarosław Kaczyński zasygnalizował, że mimo dotychczasowej krytyki Unii Europejskiej, dostrzega, że bezpieczeństwo Polski zależy od pozostania w jej strukturach - ...

Jadwiga Staniszkis - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Jadwiga Staniszkis. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Jadwiga Staniszkis, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Jadwiga Staniszkis w naszej wyszukiwarce.

facebook