Jacek - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - jacek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: jacek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. jacek w naszej wyszukiwarce.

Nagroda im. Jacka Maziarskiego dla braci Karnowskich

Nagroda im. Jacka Maziarskiego dla braci Karnowskich W środę, 19 października, Michał i Jacek Karnowscy otrzymali nagrodę im. Jacka Maziarskiego, przyznawaną za publicystykę polityczną i prace z zakresu najnowszej historii Polski. W skład kapituły, która przyznaje wyróżnienia, wchodzą prof. Jan Żaryn (przewodniczący), prof. Izabella Galicka, prof. Zofia Zielińska, Krzysztof Czabański, prof. Krzysztof Dybciak, Krzysztof Kłopotowski i Bronisław Wildstein. Nagroda, którą z ...

Jacek - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - jacek. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: jacek, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. jacek w naszej wyszukiwarce.

facebook