J R R Tolkien - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - J R R Tolkien. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: J R R Tolkien, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. J R R Tolkien w naszej wyszukiwarce.

Profesor Tolkien na ołtarze?

Profesor Tolkien na ołtarze? Angielscy katolicy przygotowali modlitwę o beatyfikację Profesora. Modlitwa zostanie niedługo wysłana do biskupa Plymouth z prośbą o akceptację władzy kościelnej, na razie służy wyłącznie do prywatnego odmawiania. Grupa angielskich katolików przygotowała modlitwę o beatyfikacje Profesora. Modlitwa zostanie niedługo wysłana do biskupa Plymouth z prośbą o akceptację władzy kościelnej, na razie służy wyłącznie do prywatnego odmawiania. Polskiego tłumaczenia ...

J R R Tolkien - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - J R R Tolkien. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: J R R Tolkien, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. J R R Tolkien w naszej wyszukiwarce.

facebook