Język polski - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - język polski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: język polski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. język polski w naszej wyszukiwarce.

Proces wynaradawiania Polaków na całym świecie trwa. Polacy w Wlk. Brytanii nie zdadzą egzaminu z ojczystego języka

Proces wynaradawiania Polaków na całym świecie trwa. Polacy w Wlk. Brytanii nie zdadzą egzaminu z ojczystego języka Za trzy lata egzamin z jęz. polskiego wypadnie z listy przedmiotów na brytyjskim odpowiedniku matury. Władze reformują system edukacyjny i chcą obniżyć koszty, likwidując mniej popularne egzaminy. Język polski nie będzie jedynym językiem, który ma zniknąć z tzw. egzaminów A-level. Jego los podzielą m.in. hebrajski, bengalski czy pendżabski. Decyzja ta jest jednak o tyle zastanawiająca, że popularność ...

Język polski - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - język polski. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: język polski, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. język polski w naszej wyszukiwarce.

facebook