Iskander - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Iskander. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Iskander, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Iskander w naszej wyszukiwarce.

Rosja zwiększy obecność wojskową przy granicy z Polską?

Rosja zwiększy obecność wojskową przy granicy z Polską? W odpowiedzi na ewentualne rozmieszczenie w Polsce baz NATO, Rosja może zwiększyć obecność wojskową na Białorusi i w obwodzie Kaliningradzkim. Zwiększy to niebezpieczeństwo ataku nuklearnego. Według wschodnich ekspertów wojskowych jest prawdopodobne, że w odpowiedzi na ewentualne rozmieszczenie baz NATO w Polsce, Rosja odpowie umieszczając przy zachodniej granicy Białorusi systemy rakietowe Iskander. To grozi Polsce zwiększeniem ...

Iskander - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Iskander. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Iskander, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Iskander w naszej wyszukiwarce.

facebook