Interes - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - interes. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: interes, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. interes w naszej wyszukiwarce.

Rządowy ekspert in vitro - właścicielka kliniki. Wiceminister zdrowia: Nie ma konfliktu interesów

Rządowy ekspert in vitro - właścicielka kliniki. Wiceminister zdrowia: Nie ma konfliktu interesów Jako ekspert rządowy w posiedzeniu senackiej komisji zdrowia, które było poświęcone projektowi ustawy o in vitro, wzięła udział Katarzyna Kozioł, współwłaścicielka kliniki „Novum”. Kaja Godek z Fundacji Pro – Prawo do Życia, podkreśliła, że p. Kozioł ma interes w tym, żeby została wprowadzona ustawa legalizująca produkcję ludzi bez żadnych ograniczeń. Jednak Igor Radziewicz-Winnicki, ...

Interes - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - interes. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: interes, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. interes w naszej wyszukiwarce.

facebook