Ikony - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ikony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ikony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ikony w naszej wyszukiwarce.

Br. Marcin Radomski dla Fronda.pl: Pan Bóg kocha także Putina!

Br. Marcin Radomski dla Fronda.pl: Pan Bóg kocha także Putina! „Putin jest w tym momencie nie tylko bezbronny, ale nawet wystawiony na działanie złego ducha. Trzeba się za niego modlić i podejmować post. Ten rodzaj złego ducha można wyrzucić tylko modlitwą i postem”. Marta Brzezińska-Waleszczyk: Fronda.pl podała wczoraj informację o „płaczących” ikonach w Rosji i na Ukrainie. News spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – cytowała go większość portali informacyjnych, a przecież tego typu ...

Ikony - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ikony. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ikony, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ikony w naszej wyszukiwarce.

facebook