IKEA - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - IKEA. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: IKEA, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. IKEA w naszej wyszukiwarce.

IKEA przestaje wydawać magazyn w Rosji w obawie przed złamaniem antygejowskiego prawa

IKEA przestaje wydawać magazyn w Rosji w obawie przed złamaniem antygejowskiego prawa IKEA wstrzymuje wydawanie internetowego magazynu wnętrzarskiego w Rosji z obawy, że zawarte w nim treści mogą naruszać obowiązujące w tym kraju prawo zakazujące promowania homoseksualizmu wśród nieletnich. Magazyn "IKEA Family Live" "pokazuje różne aspekty życia domowego niezależnie od wieku, płci czy orientacji seksualnej" - wyjaśniono. "Rozumiemy, że niektóre publikacje wchodzące w skład naszego magazynu mogą być uznane ...

IKEA - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - IKEA. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: IKEA, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. IKEA w naszej wyszukiwarce.

facebook