Huta pieniacka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - huta pieniacka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: huta pieniacka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. huta pieniacka w naszej wyszukiwarce.

Ocalony z Huty Pieniackiej: Dopóki moje serce będzie biło, będę miał ten obraz w pamięci

Ocalony z Huty Pieniackiej: Dopóki moje serce będzie biło, będę miał ten obraz w pamięci 28 lutego 1944 w Hucie Pieniackiej, nacjonaliści ukraińscy wymordowali 939 Polaków. Sulimir Stanisław Żuk jest jednym z nielicznych do tej pory żyjących osób, które ocalały z masakry. - Wiał leciutki wiatr od strony wsi. Poczułem dziwny ... Jestem jednym z nielicznych jeszcze żyjących świadków, którzy przeżyli ogromne ludobójstwo, jakie zgotowali nam nacjonaliści ukraińscy w latach '40 na Wołyniu i na Podolu.   Przyszły straszne czasy. Rok 1939. ...

Huta pieniacka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - huta pieniacka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: huta pieniacka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. huta pieniacka w naszej wyszukiwarce.

facebook