Honor - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - honor. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: honor, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. honor w naszej wyszukiwarce.

Szczepkowska: co to jest ojczyzna, co to jest wiara?

Szczepkowska: co to jest ojczyzna, co to jest wiara? Joanna Szczepkowska oceniła na przykładzie dziennikarzy, że młode pokolenie nie wie dobrze czym są najważniejsze wartości. Trzeba na nowo wytłumaczyć im takie pojęcia jak wiara, ojczyzna, duma czy honor. Przypomina sobie, że jeszcze kilka lat temu młodzi dziennikarzy, dzisiejsi trzydziestolatkowie, „patrzyli na starszych z góry, jak na niewygodnych i nieobytych towarzyszy podróży (...) Rozmawiali szybko... jakby sami znali lepiej ...

Honor - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - honor. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: honor, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. honor w naszej wyszukiwarce.

facebook