Homoadopcja - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoadopcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoadopcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoadopcja w naszej wyszukiwarce.

Kandydat na RPO popiera homoadopcje

Kandydat na RPO popiera homoadopcje - Małżeństwa homoseksualne, tak jak i heteroseksualne, powinny mieć prawo do adopcji – stwierdził Adam Bodnar. Prawnik związany przez lata z Fundacją Helsińską chciałby zostać Rzecznikiem Praw Obywatelskich. W rozmowie z Robertem Mazurkiem na łamach „Rzeczpospolitej” Bodnar tłumaczy, dlaczego zagłosował w wyborach parlamentarnych na kandydatkę Ruchu Palikota Wandę Nowicką. - To była jedna z najlepszych decyzji politycznych Palikota, ...

Homoadopcja - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - homoadopcja. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: homoadopcja, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. homoadopcja w naszej wyszukiwarce.

facebook