Hollywood - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Hollywood. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Hollywood, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Hollywood w naszej wyszukiwarce.

Zachwycił w „Doktorze Żywago”. Omar Sharif nie żyje

Zachwycił w „Doktorze Żywago”. Omar Sharif nie żyje Znany egipski aktor zmarł w piątek w wieku 83 lat na zawał serca w szpitalu w Kairze – poinformował jego agent Steve Kenis. Sharif zasłynął m.in. rolami w filmach „Lawrence z Arabii” i „Doktor Żywago”. Inne sławne role Sharifa to te w „Zabawnej dziewczynie” i „Meyerling”. Aktora trzykrotnie nagrodzono Złotym Globem. Był nominowany do Oscara. Otrzymał weneckiego Złotego Lwa za całokształt dorobku. Urodził się 10 ...

Hollywood - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Hollywood. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Hollywood, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Hollywood w naszej wyszukiwarce.

facebook